Ligi
Format kurs贸w
NOWY: Bukmacherzy
U偶ywamy plik贸w cookie. Przegl膮daj膮c nasz膮 stron臋, zgadzasz si臋 z nasz膮 polityk膮 plik贸w cookie. Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie

Gwynedd-Mercy Griffins - Neumann Knights Typy

Od艣wie偶a膰
Zako艅czone 03/01 20:00
Runda 1

Przegl膮d meczu

Dla entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych ten artyku艂 zawiera dok艂adne prognozy statystyczne dotycz膮ce nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Gwynedd-Mercy Griffins a Neumann Knights. Mecz jest zaplanowany jako cz臋艣膰 turnieju USA National Collegiate Athletic Association (NCAA) i ma si臋 rozpocz膮膰 o godz. 20:00 w dniu 03.01.

Przepowiednie mecz贸w

Po przeanalizowaniu wszystkich dost臋pnych statystyk Gwynedd-Mercy Griffins i Neumann Knights mo偶emy stwierdzi膰, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania nadchodz膮cego meczu jest Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2.

03/01/2024

Gwynedd-Mercy Griffins

20:00

Neumann Knights

Bet:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2

Miejsce Zak艂ad

H2H i poprzednie wyniki

W historii mecz贸w rozegrano 3 mecz贸w pomi臋dzy Gwynedd-Mercy Griffins i Neumann Knights. 艢redni wynik dru偶yny Gwynedd-Mercy Griffins na mecz to 59, a Neumann Knights ma 59. Suma w 3 mecz贸w, r贸偶nica mi臋dzy zdobytymi i straconymi punktami wynosi 176-210. Gwynedd-Mercy Griffins wygra艂 mecze 0, a Neumann Knights wygra艂 mecze 3. Ostatni mecz pomi臋dzy Gwynedd-Mercy Griffins a Neumann Knights rozegrano o 18.01.23 i zako艅czy艂o si臋 wynikiem 82:79.

艁eb w 艂eb

Wygrywa
Wygrywa
1
4

Kto wygra?

Zag艂osuj, aby zobaczy膰 wynik
Gwynedd-Mercy Griffins
GMG - %
Neumann Knights
NEU - %

Gwynedd-Mercy Griffins przegl膮d

Po 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Gwynedd-Mercy Griffins wygra艂 5 zwyci臋stw i poni贸s艂 5 pora偶ek. W tych meczach Gwynedd-Mercy Griffins zdoby艂 742 punkt贸w i straci艂 785 punkt贸w. Gwynedd-Mercy Griffins 艣rednio zdobywa 74.2 punkt贸w i traci 78.5 punkt贸w na mecz. To daje 艂膮cznie 152.7 punkt贸w zdobytych i straconych przez klub.

Neumann Knights przegl膮d

Klub koszykarski Neumann Knights bra艂 udzia艂 w meczach 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, z wygranymi 3 i przegranymi 7. W tych meczach dru偶yna zdoby艂a 721 punkt贸w i straci艂a 779. 艢rednio w ka偶dym meczu w 10, Neumann Knights zdoby艂o 72.1 punkt贸w i straci艂o 77.9 punkt贸w. Dlatego Neumann Knights ma 艣rednio 150 zdobytych i straconych punkt贸w na mecz.

Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w

Gwynedd-Mercy Griffins

6 / 10 ostatnich mecz贸w Gwynedd-Mercy Griffins we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Gwynedd-Mercy Griffins

2 / 3 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Gwynedd-Mercy Griffins w 2 kwarcie

Neumann Knights

5 / 10 ostatnich mecz贸w Neumann Knights we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1

Gwynedd-Mercy Griffins

5 / 10 ostatnich mecz贸w Gwynedd-Mercy Griffins we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Neumann Knights

7 / 10 ostatnich mecz贸w Neumann Knights we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1

Gwynedd-Mercy Griffins

5 / 10 ostatnich mecz贸w Gwynedd-Mercy Griffins we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Neumann Knights

3 / 10 ostatnich mecz贸w Neumann Knights we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Neumann Knights

3 / 3 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Neumann Knights

Postaw:1x2 - Z2

Gwynedd-Mercy Griffins

5 / 10 ostatnich mecz贸w Gwynedd-Mercy Griffins we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Neumann Knights

5 / 10 ostatnich mecz贸w Neumann Knights we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Postaw:1x2 - Z1

Gwynedd-Mercy Griffins

6 / 10 ostatnich mecz贸w Gwynedd-Mercy Griffins we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Gwynedd-Mercy Griffins

2 / 3 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Gwynedd-Mercy Griffins w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1

Gwynedd-Mercy Griffins

4 / 10 ostatnich mecz贸w Gwynedd-Mercy Griffins we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Neumann Knights

5 / 10 ostatnich mecz贸w Neumann Knights we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Neumann Knights

1 / 3 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Neumann Knights w 2 kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2